Ви є тут

Біоставок у ландшафті

22 червня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного в співпраці із журналом «Ландшафт и архитектура» відбулася лекційна частина виїздного семінару «Біоставок у ландшафті».

На семінарі були присутні ладшафтні архітектори і дизайнери. Говорили про біоставки та секрети їх проектування й облаштування, від вибору місця до підбору рослин водної та прибережної зони. Зокрема, спікерами заходу виступили професіонали своєї справи.
Андрій Осетян, директор компанії Homepark, виступив із лекцією «Що таке біоставки. Всі секрети проектування й облаштування біоставків». Він детально розповів про проектування й облаштування біоставків із власного досвіду і досвіду компанії. 
Юлія Новаковська, ландшафтний архітектор, у своєму виступі «Ставок в саду. Плюси і переваги» поділилася власними корисними рецептами влаштування біоставків у саду.
Ольга Лагутіна, ландшафтний дизайнер компанії Homepark, під час лекції «Рослини для прибережної і водної зон» проконсультувала щодо професійного вибору флори для прибережної і водної зони біоставків.
Ольга Камолікова, головна редакторка журналу «Ландшафт и архитектура», підготувала для учасників бліц-матеріал «Надихаючий сад у біоставках Ади Хофман». Вона розповіла про свої враження від поїздки та відвідування в Голландії саду Ади Хофман, де на одній території зібрано десятки водойм і водних форм саме з біологічною системою очищення.
Інформаційним супроводом для учасників семінару була виставка «Облаштування штучних водойм», де представлені матеріали із фонду Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного.