Ви є тут

Археологічна карта Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

14 серпня 2019 р. о 18:30 запрошуємо до Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного на презентацію наукового видання Сергія Тараненка, Юлії Мисько, Олексія Зажигалова «Археологічна карта Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника»

14 серпня 2019
18:30

Про авторів:

 

Сергій Тараненко – канд. іст. наук, завідувач науково-дослідного сектору археології науково-дослідного відділу історії та археології Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника;

Юлія Мисько – канд. іст. наук, провідний науковий співробітник науково-дослідного сектору археології НКПІКЗ;

Олексій Зажигалов – провідний інженер відділу комунікацій НКПІКЗ.

 

Про книжку:

 

Видання містить інформацію про археологічні дослідження на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника з 1914 по 2016 рр. На представленій карті зафіксовано 301 вивчену ділянку, інформація про кожну з яких подається окремо і включає відомості про час проведення і вид робіт, виявлені об’єкти та знахідки. Авторами проведена ґрунтовна і кропітка робота з аналізу археологічних даних, накопичених більш ніж за сторічний період подібних розшуків, що дали унікальні свідчення щодо історичного розвитку комплексу Києво-Печерської лаври. Книга зацікавить не тільки археологів та істориків, але й краєзнавців, а також всіх знавців історії Києва та Києво-Печерської лаври.

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

 

Контакти: Світлана Кирій, Людмила Рабчевська, тел.: (044) 456-01-72,

e-mail: socio_dnabb@ukr.net