Ви є тут

Гарна погода та щасливі люди

Гарна погода та щасливі люди — саме ці слова архітектор найчастіше чує як завдання від замовника. Реалістична візуалізація прагне максимально відтворювати фото, адже дивлячись на фото людина вірить в його реалістичність.

24 січня 2019
19:00

Наскільки важливою є архітектурна візуалізація? Яким має бути баланс між реалізмом та художньою інтерпретацією в архітектурному рендері? Даючи можливість архітекторам побачити свій проект до реалізації, наскільки такий ідеалізований вигляд реалістичною візуалізації є корисним для них? Чи може рендер, сповнений щасливим життям, допомогти забудовникам продати квадратні метри житла, а «гарна» картинка зменшити резонанс навколо суспільно значимого проекту?

Чи існує межа між свідомою маніпуляцією та щирим відображенням найкращих сторін проекту? І чи могла б візуалізація стати обов‘язковим документом у містобудівному узгодженні?

Сергій Ферлей — архітектор, розпочав кар‘єру у 2007 в архітектурному бюро ZOTOV&CO. З 2012-2018 працював у BURØ, з 2016-2018 — в студії архітектурної візуалізації Doug and Wolf у Сіднеї, Австралія.

Вхід вільний за реєстрацією https://bit.ly/2COlEC5