Ви є тут

Хронологія побудови систем централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах світу

25 липня 2019 р. о 18:30 запрошуємо до Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного на презентацію книжки Валентина Кобзаря та Олександра Михайлика «Хронологія побудови систем централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах світу».

25 липня 2019
18:30

Про авторів:

Валентин Кобзар – автор і співавтор 20 монографій та майже 160 публікацій, присвячених темі водопостачання та водовідведення.

Олександр Михайлик – києвознавець і краєзнавець, автор низки книг про архітектуру Києва та сакральну архітектуру України.

 

Про книжку:

 

У книзі зібрано відомості про хронологію будівництва систем водопостачання та водовідведення у різних куточках світу. Охоплено всі історичні епохи та системи водопостачання та водовідведення – від найдавніших, створених ще декілька тисячоліть тому, до сучасних, споруджених у кінці ХХ століття.

Метою книги була систематизація відомостей щодо років спорудження систем водопостачання та водовідведення на усіх континентах та в усі історичні епохи. Вона дає змогу зробити цікаві висновки щодо того, де і у які епохи найактивніше споруджувалися такі системи.

Пропонована праця є результатом багаторічних досліджень історії розвитку централізованих систем водопостачання та водовідведення в містах, регіонах та малих населених пунктах світу. Таблиця років побудови та вводу в експлуатацію цих систем складена за доступними даними, тому не є вичерпною, хоча в ній наведені дані про понад 1100 населених пунків світу.

Оскільки така робота проведена в Україні, а можливо й у світі – вперше, вона не претендує на абсолютну достовірність і головне –всеосяжність. Таблицю можна доповнювати нескінченно.

Робота ґрунтована на друкованих джерелах інформації та відкритих для доступу інтернет-ресурсах, а також архівних джерелах і матеріалах періодики. Загалом використано більше 200 джерел.

У книзі 96 сторінок, є діаграми та ілюстрації. Книга розрахована на фахівців з водопостачання та водовідведення та усіх, хто цікавиться даною темою.

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

 

Контакти: Світлана Кирій, Людмила Рабчевська, тел.: (044) 456-01-72,

e-mail: socio_dnabb@ukr.net