Ви є тут

Історія японської архітектури

27 серпня 2018 р. о 18:30 в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбудеться презентація книги і фотовиставки Галини Шевцової «Історія японської архітектури».

27 серпня 2018
18:30

Про авторку:

Галина Шевцова – докторка архітектури, професорка Київського національного університету будівництва і архітектури, гостьова професорка Кіотського університету (Японія), японістка, письменниця, перекладачка, фотохудожниця, художниця-графік. Вона займається дослідженнями ґенези дерев’яних храмів світу, студіями дерев’яної архітектури України і Японії. Є авторкою книжок «Україна-Японія: дерев’яна архітектура», «Стежками Басьо», «Дерев’яні церкви України», «Історія японської архітектури і мистецтва», «Японія: в краю маяків і храмів» та ін.
 

Про видання:

Книга Галини Шевцової «Історія японської архітектури» ознайомлює читача з історією та теорією розвитку архітектури і тісно пов’язаних з архітектурною, галузей монументального мистецтва Японії від доби неоліту до початку ХХ сторіччя в їх нерозривному зв’язку із місцевою історією та культурою.
Присвячені японській архітектурі публікації досі обмежувалися в Україні кількома короткими оглядами в складі загальних енциклопедичних видань з всесвітньої історії архітектури або культури Японії. Тому, під час роботи авторці довелося певною мірою спиратися на япономовні видання. Проте основний матеріал було зібрано безпосередньо «на місці», під час довготривалих наукових студій та реставраційних досліджень в японських університетах Кінкі (Осака) та Кіотському. Це дозволило Галині Шевцовій не лише викласти унікальний особистий досвід вивчення пам’яток японської архітектури та ввести в склад видання найновіші наукові теорії в цій галузі, але й проілюструвати його ексклюзивними графічними матеріалами (власні обмірні кресленики, фото, начерки, малюнки та мапи).

Довідки за тел.: 456-01-72 (Світлана Кирій, Людмила Рабчевська )