Ви є тут

Невідоме Лівобережжя. 1960–1980-ті

11 вересня 2018 р. о 18:30 Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного разом із Семеном Широчиним, Олександром Михайликом і Кирилом Степанцем презентують нову книжку «Невідоме Лівобережжя. 1960–1980-ті».

11 вересня 2018
18:30

Про видання:

Книга продовжує розповідь авторів про невідомий лівобережний Київ найбільш недооціненого періоду 1960–1980-х років – епохи житлових масивів і типового житлового будівництва.

У книзі йдеться про красу і переваги житлових мікрорайонів, їхню історію і творців, революційні технічні новинки того періоду й грандіозні нереалізовані плани та ідеї багаторівневих урбаністичний просторів, що випередили час. Досліджено, як із типових будівель збиралися цілі архітектурні ансамблі, в тому числі – «київський Стоунхендж».

У виданні представлено рідкісні архівні фотографії та ескізи, висотні види з дахів і незвичні ракурси, отримані при аерофотозніманні, а також низка унікальних проектних ескізів.

На обкладинці один із нездійснених проектів Дарниці з колекції графіки Софії Київської. Дизайн обкладинки вже не вперше для книг К. Степанця, О. Михайлика і С. Широчина створює Інга Леві. Обсяг книги – 232 сторінки.

 

Передбачаються виступи авторів:

Семена Широчина – кандидата наук, дослідника архітектури Києва, автора низки статей про архітектуру Києва радянської доби ХХ століття.

Олександра Михайлика – києвознавця, автора низки книг про архітектуру Києва та храмів Київщини

Кирила Степанця – києвознавця, дослідника зони Відчуження та підземних річок Києва, автора низки книг про Київ та Чорнобиль

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ

 

Довідки за тел.: 456-01-72 (Світлана Кирій, Людмила Рабчевська)