Ви є тут

Презентація фотопроекту Олексія-Нестора Науменка «Три міста: три світи»

В суботу, 23 лютого 2019 р. о 16:00, запрошуємо до Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного на презентацію фотопроекту Олексія-Нестора Науменка “Три міста: три світи”.

23 лютого 2019
16:00

На відкритті автор презентує відзняті ним фільми “Токіо – столиця протилежностей”, “Сараєво – місто спотикання” та “Малє – найменша столиця світу”.

Подорожуючи під час кіно-експедицій, режисер назбирав цілу колекцію світлин, частину з яких він представить на виставці. Це фотографії, що відкривають такі далекі й такі різні світи трьох різних країн: Японії, Боснії та Мальдівів.

 

Про автора:

Олексій-Нестор Науменко, режисер кіно і телебачення вже двадцять років мандрує нашою планетою та знімає документальні фільми.

У Сибіру ним було зафільмовано стрічку “Як українці в Сибіру живуть”, у Японії – філософську картину “Шлях метелика”, на Балканах – короткометражні фільми “Сараєво – місто спотикання” та “44”, на Мальдівах – “Малє – найменша столиця світу” та “Відвідувачі раю”.

“Рік вулканів” знято в Італії, Греції й на Канарських островах. Окремі епізоди для інших своїх фільмів Науменко зняв у Франції, Іспанії, Данії, Фінляндії, Естонії, Швейцарії та на Шрі-Ланці.

 

Запрошуємо провести цікаво суботній вечір.

Вхід вільний.

 

Довідки за тел.: 456-01-72

Світлана Кирій, Людмила Рабчевська