Ви є тут

Презентація інформаційного ресурсу «Енергозбереження та енергоефективність: про актуальне»

Енергозбереження та енергоефективність є одними із визначальних чинників енергетичної безпеки України, її енергетичного потенціалу, стратегічним підходом для забезпечення конкурентоспроможності країни в довгостроковій перспективі.

25 лютого 2019
14:00

Важливою складовою для проведення в Україні реформ і впровадження заходів із підвищення енергоефективності та енергозбереження є формування у населення відповідного мислення та світогляду.

У 2018 році фахівцями Мінрегіону України і Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного з метою інформаційного забезпечення навчально-викладацького процесу й наукових досліджень, популяризації знань й ознайомлення широких верств суспільства з інформацією видано 3 випуски бібліографічних покажчиків серії «Енергозбереження та енергоефективність»: «Альтернативні джерела енергії», «Енергоефективність у житловому будівництві та житлово-комунальному господарстві», «Тепло- та ресурсозбереження». Консультантом видань є Р. М. Радченко, начальник відділу енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України.

Мова йтиме про роботу Мінрегіону України щодо впровадження енергоефективних проектів і заходів, буде презентовано інформаційний ресурс ДНАББ ім. В. Г. Заболотного, зокрема серію бібліографічних покажчиків «Енергозбереження та енергоефективність», відбудеться обговорення та обмін досвідом представників галузевих інститутів, закладів вищої освіти, громадських організацій та ін.

У заході візьмуть участь фахівці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного, викладачі та студенти Національного авіаційного університету (факультет архітектури, будівництва та дизайну, кафедра містобудування) та Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (Інститут енергозбереження та енергоменеджменту, кафедра електропостачання).