Ви є тут

Презентація книги Ірини Малакової «Тысяча лет от предков до потомков»

27 листопада 2018 року о 17.00 у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбудеться презентація книги українського архітектора-реставратора Ірини Малакової «Тысяча лет от предков до потомков», що вийшла у видавництві «Мистецтво».

27 листопада 2018
17:00

Про автора:

Ірина Магомедівна Малакова, архітектор, член Національної спілки архітекторів України, народилася 30 квітня 1936 р. у Києві, в інтелігентній родині з давнім українським корінням. Навчалася в київській школі № 138, фахову освіту здобула в Київському будівельному технікумі та Київському інженерно-будівельному інституті (нині – КНУБА). Працювала архітектором у науково-дослідних і проектних інститутах: «Діпромісто», «КиївЗНДІЕП», «Південдіпротрубопровід». Автор проектів багатоповерхових житлових та адміністративних будинків у Києві та інших містах.
У 1972–2008 рр. працювала в інституті «Укрпроектреставрація». Автор проектів реставрації понад 50 пам'яток архітектури Києва та інших місць України.

Про книжку:

Книга Ірини Малакової розповідає про історію її роду, а також про людей, котрі перетиналися з його представниками протягом кількох століть. Родовід автора викладається на тлі історичних подій того часу. Особисті спомини Ірини Малакової, а також її родичів, доповнюють численні документи і фотографії з колекції кількох сімей, бібліотечні та архівні матеріали. Інформація, знайдена в Інтернеті, відкрила невідомі сторінки долі рідних та близьких, про кого не було відомо через політичні обставини в країні до 1991 року.
На думку автора, ці мемуари підштовхнуть ще кого-небудь на пошук інформації про достойних людей зі споріднених сімей минулих поколінь і буде що передати нащадкам про предків далеких і близьких.
Видання розраховане на любителів історії, а також широке коло читачів мемуарної літератури.

Запрошуємо до участі всіх охочих.
Вхід вільний.

Контактні особи: Світлана Кирій, Людмила Рабчевська
тел.: 456-01-72

Коментарі

Plaquenil

Написавjeniure
16 вересня 2021 07:09

Propecia

НаписавSomemeecy
03 листопада 2021 04:10