Ви є тут

Презентація книги Йена Ґeла «Міста для людей»

Освітня платформа СANactions запрошує на презентацію книги Йена Ґела «Міста для людей», яка відбудеться у середу, 20 червня, о 19:00 годині в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці ім. В.Г. Заболотного, проспект Перемоги, 50, Київ.

20 червня 2018
19:00

CANactions у співпраці з видавництвом «Основи» видали бестселер світової урбаністики «Міста для людей» Йена Ґeла українською.

Понад п'ятдесяти років Йен Ґeл допомагає перетворювати міські середовища в усьому світі на основі своїх досліджень про те, як люди фактично використовують або можуть використовувати місця, де вони живуть та працюють.

Книга видана 32 мовами та є основоположною класикою для тих, кто пов'язаний або цікавиться міським розвитком в усьому світі. Йен Ґeл - визнаний експерт з питань якості міського середовища з великим досвідом проектування громадських просторів. Він глибоко розуміє міські проблеми і пропонує підходи до їх вирішення.

Презентація книги відбулась на 11-му Міжнародному архітектурному фестивалі CANactions 21 квітня в Києві. Йен Ґeл вперше відвідав Україну та представив «Міста для людей» українській аудиторії.

Під час презентації 20 червня можна буде познайомитись із бестселером Йена Ґeла, дізнатись історію створення українського видання, взяти участь в обговоренні книги, а також придбати собі примірник «Міста для людей».

Книга буде корисною фахівцям в галузі містобудування, працівникам міських органів самоврядування і всім, хто цікавиться проблемами міст і підходами до їх вирішення. Те, книга дуже проста для читання та розуміння як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, робить її привабливою та цікавою для вивчення.

Про книгу розповість: Єгор Власенко, директор освітньої програми CANactions School for Urban Studies.

Вхід вільний за реєстрацією > https://goo.gl/UFidKi