Ви є тут

Презентація книжки К. Степанця та О. Михайлика «Святині Землі Чорнобильської»

26 червня 2018 р. о 18:30 у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного за адресою проспект Перемоги, 50 (метро Шулявська) відбудеться презентація книжки К. Степанця та О. Михайлика «Святині Землі Чорнобильської».

26 червня 2018
18:30

Про автора:

Кирило Степанець – києвознавець, дослідник зони Відчуження та підземних річок Києва, автор низки книг про Київ та Чорнобиль

Олександр Михайлик – києвознавець, автор низки книг про архітектуру Києва та храмів Київщини

 

Про видання:

Кирило Степанець, досліджуючи Чорнобильський край, обстежив усі наявні там храми і у нього виникла думка створити про них окреме дослідження. Він поділився задумом з Олександром Михайликом і запропонував об'єднати зусилля. Тож створенню цієї книги передувала величезна підготовча робота, робота із рідкісними та маловідомими джерелами, унікальними фотографіями та картографічними матеріалами.

У книзі зібрано відомості про усі православні, старовірські, католицькі та юдейські храми, що існували чи існують нині на території Зони відчуження – Чорнобильського і Поліського районів Київщини та Народицького і Овруцького районів Житомирщини – загалом близько 100 об'єктів! Було виявлено ряд досі невідомих храмів – як існуючих, так і втрачених.

Про значну кількість храмів інформацію у новому виданні представлено вперше.

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ