Ви є тут

Презентація книжки «Стилі інтер’єру»

4 жовтня 2018 р. о 18:30 у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г.Заболотного відбудеться презентація книжки Світлани Зиміної «Стилі інтер’єру».

04 жовтня 2018
18:30

Про авторку:

Зиміна Світлана Борисівна, доцентка, кандидатка архітектури, професорка кафедри Основ архітектури та архітектурного проектування Київського національного університету будівництва і архітектури. На кафедрі працює з 1979 р. Є лекторкою з дисциплін: «Історія зарубіжної архітектури», «Композиція», «Основи інтер’єру», «Історія та теорія інтер’єру».

Авторка підручника «Історія зарубіжної архітектури» (2015 р.) і понад 40 наукових публікацій, співавторка монографії «Архітектура України» (2003 р.), навчального посібника «Композиція» (2008, 2012, 2013 рр. видання та перевидання).

Сфера її наукових інтересів – типологія громадських будівель, стилістичні особливості інтер’єру, методологія викладання архітектурної композиції.

 

Про книгу:

В книзі хронологічно висвітлено історію виникнення, основні характеристики та особливості майже 60 найбільш відомих і вживаних стилів інтер’єру. Авторка пропонує класифікацію стилів відповідно до хронології їхнього виникнення й застосування, а також класифікації окремих груп стилів, які об’єднуються за певними рисами та властивостями. Також пропонуються три основних принципи розвитку та зміни стилів інтер’єру – це принципи поступовості розвитку, маятника і спіралі.

Розповідь про стилі подається в їх історичному розвитку, супроводжується ілюстративним матеріалом і ведеться під кутом ужиткового використання. Так, наприкінці кожного розділу в ілюстраціях наведено зразки сучасного вирішення інтер’єру у стилі, що розглядався, а також вміщено конкретні рекомендації щодо підходів до проектування інтер’єру в цьому стилі.

Посібник «Стилі інтер’єру» – спроба узагальнити багатовіковий досвід знань та практичних навичок з формування інтер’єру, спроба класифікувати його за стилістичними ознаками і, разом з тим, спростити та урізноманітнити студентам методи засвоєння матеріалу.

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ

 

Контакти: Світлана Кирій, Людмила Рабчевська

тел.: (044) 456-01-72, e-mail: socio_dnabb@ukr.net