Ви є тут

Презентація проектів «Візуалізація публічного простору галузевої бібліотеки»

26 березня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного з нагоди 75-річчя від дня заснування бібліотеки відбудеться презентація проектів «Візуалізація публічного простору галузевої бібліотеки».

26 березня 2019
11:00

75-літня історія Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного бере свій початок від Наукової бібліотеки Академії архітектури УРСР, що розташовувалась у Митрополичому будинку на території Софії Київської. За цей час бібліотека тричі змінювала своє місце перебування й щоразу стикалася із проблемою облаштування приміщень. Ми, фахівці бібліотеки, намагаємося зберегти найкращі традиції академічної книгозбірні, що закладені видатним українським вченим, архітектором та громадським діячем, президентом Академії архітектури УРСР Володимиром Заболотним і, разом з тим, йти в ногу з часом.

Продовжуюючи працювати над облаштуванням публічного простору бібліотеки, ми залучаємо професіональних архітекторів і дизайнерів, які є основною категорією наших користувачів. Одним із останніх, надзвичайно цікавим і корисним, був досвід проведення семінару-воркшопу в партнерстві з компанією КНАУФ і молодими архітекторами України та Білорусі.

У програмі презентації візьмуть участь архітектори, які переймалися питаннями публічного простору Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного та долучалися до процесу впродовж цих років, серед них Наталія Кондель-Пермінова, Олександр Крижанівський, Тетяна Румілець, Іванна Воронкова, Катерина Галак та інші. Учасники ARCHINTEGRATION 2018 Любов Тітаренко, Кирило Цуман, Анастасія Макрідіна, Альона Трончук і Влад Д’ячок презентують 5 дизайн-проектів публічного простору бібліотеки, один з яких зайняв ІІІ-є місце у фіналі V Міжнародного молодіжного архітектурного фестивалю ARCHIVISION 2018.

 

Довідки за тел.: 456-01-72 (Світлана Кирій, Людмила Рабчевська)