Ви є тут

Творча зустріч «Місто як колекція: київські сторінки журналу «Антиквар»»

4 грудня 2018 р. о 18:30 у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбудеться творча зустріч, присвячена «київським» сторінкам журналу «Антиквар». Подія відбудеться за участі відомого історика та києвознавця Олексія Зотікова, а також головної редакторки журналу «Антиквар» Анни Шерман.

04 грудня 2018
18:30

За 12 років свого існування журнал «Антиквар» сформував та опублікував величезний доробок науково-популярних матеріалів про історію, діячів, місця та трансформації столиці. Авторами текстів були відомі краєзнавці та історики (Михайло Кальницький, Станіслав Цалик, Олексій Зотіков, Владислава Осьмак, та ін.), які за роки існування видання створили своєрідну соціокультурну хроніку життя міста.

Анна Шерман: «Якщо простежити хронологію випусків «Антиквара», то можна побачити, як крізь усі теми і напрямки червоною ниткою проходила доля Києва та його культурної спадщини. Образ міста проступав зі сторінок журналу то веселою, то сумною усмішкою мудреця, який знає про життя все. І тим не менш, серед усіх номерів особливо виділяються саме "київські", де нашому місту приділено більше уваги, де розкривається певна тема, пов'язана з його історією».

Відтак, мета творчої зустрічі – ознайомити її відвідувачів із «київською» колекцією журналу «Антиквар». Слухачі матимуть змогу поспілкуватися з одним із авторів журналу – Олексієм Зотіковим, який залишив на сторінках видання величезну кількість унікальних текстів про Київ. Анна Шерман, головна редакторка видання розповість про роль журналу у вивченні та збереженні культурної спадщини міста, а також про те, як журнал буде розвиватися найближчим часом.

Подія буде цікава для усіх, хто цікавиться історією Києва. Відвідувачі матимуть змогу задати питання спікерам, а також придбати як нові, так і архівні випуски журналу «Антиквар».

Запрошуємо до участі всіх охочих.

 

Від вільний

 

Контактні особи: Світлана Кирій, Людмила Рабчевська
тел.: 456-01-72