Ви є тут

Енергоефективність – шлях до енергонезалежності країни

Необхідність упровадження в Україні програм та проектів з енергозаощадження, спрямованих на виховання відповідального та свідомого споживача енергетичних та інших ресурсів пов"язане з низкою ключових проблем нашої держави, вирішення яких неможливе без активної участі усього суспільства.

З огляду на актуальність даної тематики в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного започатковано соціально-інформаційний проект «Енергозбереження та енергоефективність: стосується кожного». В межах проекту 12 жовтня 2016 р. для викладачів і студентів Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну було організовано лекцію «Енергоефективність - шлях до енергонезалежності країни».
Провела лекцію Аліна Брезіцька, місцевий координатор житлово-комунальних програм і програм з енергоефективності Громадянської мережі ОПОРА.
Під час заходу було висвітлено питання відповідальності населення за впровадження енергозберігаючих технологій у домогосподарствах, дано основні рекомендації для економічного використання електроенергії, тепла, газу й води, висвітлено різні аспекти комплексного впровадження принципів енергозаощадження в об"єктах будівництва та архітектури.
Фахівцями бібліотеки для студентів представлено віртуальну виставку «Енергетична незалежність України». Також організовано перегляд виставки декоративного живопису «Древо життя» Тетяни Грицай та екскурсію бібліотекою.
Тема лекції викликала багато запитань у студентів, що стосувались як майбутньої спеціальності, так і ведення власного домогосподарства.