Ви є тут

Городской ветер. Рассказы киевлянки

6 червня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація збірки художніх оповідань Ганни Бондар «Городской ветер. Рассказы киевлянки».

Ганна Бондар - мистецтвознавиця, архітекторка, авторка багаточисленних досліджень у сфері проблем містобудування, організації і проведення архітектурних конкурсів, в тому числі авторка книги «Архітектурні конкурси та конкурси розвитку територій: демократія в дії» (2017).
Нова книжка Ганни Бондар «Городской ветер. Рассказы киевлянки» є спільним проектом авторки, видавництва «Варто» та Київської фундації культури.
Сергій Костянчук, засновник та президент ГО «Київська фундація культури» розповів, що діяльність їхньої організації спрямована на підтримку цікавих подій та людей, що стосуються Києва. Він зазначив, що вихід нової книги Ганни Бондар про архітектурне життя Києва - це одна із таких важливих подій.
Наталія Шульга, архітекторка, ілюстраторка книжки, відверто зізналася про те, що це перша книга з її ілюстраціями, в якій вона спробувала візуалізувати сприйняття та бачення авторки.
Ганна Бондар, подякувала видавчині Олені Насировій, оскільки саме вона запропонувала видати оповідання, що спочатку писалися виключно для себе та друзів. Авторка підкреслила, що більшу частину тексту було написано швидко, сидячи на лавочках, бордюрах і літньому майданчику кафе.
Під час презентації п. Ганна сама зачитувала оповідки, як неопубліковані, так і ті, що увійшли до видання, зокрема такі як: «Похороны украинского бизнеса», «Дворик», «Клатч», «Памятник». Тож присутні мали змогу відчути легкість стилю авторки, її гумор та іронію, з якою вона описує події та випадки в архітектурному середовищі, спогади із міського та особистого життя.
Завершилася презентація традиційною автограф-сесією та неформальним спілкуванням із авторкою.

Презентація книжки Ганни Бондар