Ви є тут

Історія вулиці Олеся Гончара

27 березня 2018 р. о 17:00 у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбудеться лекція Дмитра Малакова «Історія вулиці Олеся Гончара».

27 березня 2018
17:00

Про лектора:

Дмитро Малаков, член Національної спілки краєзнавців України, лауреат Премії ім. Дмитра Яворницького, автор понад 700 публікацій, зокрема 40 києвознавчих книжок. Серед них – путівники по Україні і Києву, альбоми, присвячені минулому столиці та творчості відомого українського художника Георгія Малакова, монографії про історію забудови Києва та його архітекторів, численні спогади.

Про захід:

Під час лекції Дмитра Малакова відбудеться презентація путівника «Від «міста Ярослава» до Либеді», виданого у видавництві «Либідь» в серії «Твій Київ».
Презентуючи видання лектор розповість про історію забудови та архітектурні пам`ятки вулиць Олеся Гончара та Старовокзальної, про відомих київських архітекторів, забудовників цієї історичної частини Києва, про долі відомих вчених, письменників, митців, які мешкали і працювали на цих вулицях нашого міста. Закінчиться «подорож» біля літописної річки Либідь. Присутні на заході не лише почують про історію забудови та архітектурні пам’ятки старовинного куточка столиці, а й «відчують» соціальну й культурну атмосферу Києва різних часів. Тож запрошуємо всіх, хто любить Київ, вивчає, досліджує та цікавиться його історією, на лекцію, яка супроводжуватиметься показом слайдів - «Історія вулиці Олеся Гончара» від Дмитра Малакова.
Бажаючі зможуть придбати путівник «Від «міста Ярослава» до Либеді» у видавництва «Либідь».

Контактні особи: Світлана Кирій, Людмила Рабчевська
тел.: 456-01-72,  e-mail: socio_dnabb@ukr.net