Ви є тут

Енергоефективність та МСБ

5 липня 2017 року відбувся круглий стіл "Енергоефективність та МСБ: нове регулювання, нові можливості". На засіданні зібралися представники владних і державних установ, громадських організацій, бізнесмени і юристи, які вели діалог-пошук шляхів впровадження енергоефективності для підприємців.

Захід викликав професійний інтерес і у фахівців Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного, оскільки в бібліотеці 3 2016 року впроваджено власний соціально-інформаційний проект "Енергозбереження та енергоефективність: стосується кожного".
Світлана Кирій, завідувач відділу соціокультурної діяльності бібліотеки взяла участь у роботі круглого стола. На заході обговорювались актуальні питання: як стимулювати ефективне споживання енергоресурсів, що дозволить забезпечити використання енергозберігаючих технологій для МСБ та зменшити енергозалежність держави загалом?
Були заслухані виступи ключових спікерів: Маттіаса Хальдера, EU4Business/FORBIZ; Олександра Домбровського, в. о. голови Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки; Ксенії Ляпіної, голови Державної регуляторної служби України; Ірини Вишняк, головного спеціаліста Відділу енергозбереження в сфері ЖКГ Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України, Олексія Корчміта, радника голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України; Олександра Черних, директора Департаменту промислової політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Олени Шамал, директорки ТОВ «ДОМКОМ Україна», члена Спілки українських підприємців (СУП); Андрія Цибулько, голови Асоціації енергоаудиторів; Олексія Гончарука, Голови BRDO; Олексія Оржеля, Керівника сектору "Енергетика", BRDO.
В межах круглого столу керівник сектору «Енергетика» Офісу ефективного регулювання Олексій Оржель презентував Зелену книгу «Аналіз якості регулювання сфери енергоефективності в секторі малого та середнього бізнесу», підготовлену експертами Офісу. Дослідження присвячене пошуку та аналізу проблем застосування інструментів, що регулюють ефективність та раціональне використання енергоресурсів. З виданням можна ознайомитись у бібліотеці.