Ви є тут

Презентація виставки творчих робіт Катерини Галак «GALAKTIKA # 5»

4 квітня 2018 р. о 17:00 в приміщенні Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного (просп. Перемоги, 50), що біля метро Шулявська, відбудеться презентація виставки творчих робіт Катерини Галак «GALAKTIKA # 5».

03 квітня 2018
18:00

Про автора:

Катерина Галак – художник, дизайнер, архітектор. Народилася у м. Горький (нині – Нижній Новгород).
Навчаючись у Горьківському та Київському інженерно-будівельних інститутах, Катерина отримала чудовий досвід двох різних образотворчо-архітектурних шкіл, котрий вона синтезувала у своїй художній творчості і викладацькій діяльності.
Свою творчу діяльність успішно поєднує з викладацькою,– понад десять років викладає в Київському Національному університеті будівництва та архітектури.
Сфера творчих інтересів: живопис, малюнок, карикатура, городецький розпис, архітектурне проектування.
Активна громадянська позиція, вміння переконувати та використовувати свій талант живописця позитивно сприяє інтеграції українського мистецтва до Європейського культурного співтовариства.
Катерина Галак – багаторазовий учасник художніх виставок (серед яких чотири Всеукраїнські) та аукціонів, художник, якого вирізняє поєднання таланту з чарівною скромністю. Її роботи знаходяться в приватних зібраннях колекціонерів Франції, Кореї, США, Росії, Ізраїля та України.

Про виставку:

Улюблені жанри художньої творчості Катерини Галак – натюрморт і міський пейзаж, але у творчому доробку художниці є низка чудових портретів, які захоплюють глибиною своїх образів, вмінням відобразити характер і внутрішній стан об’єкта зображення та вражають майстерністю художнього виконання.
Одна з найулюбленіших технік художниці – техніка гуаші, котра потребує майстерності, сміливості, віртуозності. У роботах Катерини Галак ми можемо побачити чудові пейзажі з старовинними архітектурними пам’ятками нашого сьогодення, обличчя наших сучасників та прекрасні натюрморти. Привабливість цих робіт полягає ще й у тому, що вони подаються крізь призму власного світосприйняття художниці.

Вхід вільний.

Довідки за тел.: 456-01-72, (099) 260-12-92
Світлана Кирій, Людмила Рабчевська