Ви є тут

Практика для студентів ІІІ курсу Факультету архітектури, будівництва та дизайну

4 червня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного розпочалася практика для студентів ІІІ курсу Факультету архітектури, будівництва та дизайну Національного авіаційного університету спеціальності «Архітектура та містобудування» під керівництвом завідувачки кафедри містобудування Галини Агєєвої та доцента кафедри містобудування Марії Тимошенко.

У рамках будівельно-технологічної практики працівники бібліотеки ознайомили студентів з особливостями формування, зберігання документально-інформаційних ресурсів та бібліотечного обслуговування. Особлива увага була приділена архівним кресленням пам’яток української та світової архітектури, колекціям науково-технічної та проектної документації.

У ході заходу завідувачка відділу обслуговування Лідія Коновал ознайомила студентів з пошуком та замовленням документів через електронні ресурси бібліотеки та презентувала підготовлені тематичні виставки документів за програмою практики: «Проектні рішення будівель житлового та громадського призначення», «Благоустрій прибудинкових територій», «Типові технологічні карти у будівництві», до яких були включені й навчальні видання, підготовлені за участю викладачів кафедри містобудування НАУ.

Заступник директора Володимир Лагута відповів на запитання студентів та викладачів, що стосувалися технічного оснащення бібліотеки, зокрема, функціонування систем теплопостачання та водопостачання, кондиціювання та вентиляції, охоронної та пожежної сигналізації, пожежогасіння тощо.

Завідувачка відділу рідкісної книги та краєзнавства Наталія Хлівненко презентувала виставку «Родзинки рідкісного фонду ДНАББ ім. В. Г. Заболотного», на якій були представлені плани Києва, альбоми видів Києва, видання стародруків та рідкісних книг XVI-XVIII століть з будівництва, архітектури та мистецтва таких авторів, як А. Палладіо, С. Серліо, Д. Вазарі, В. Скамоцці.

Під час практики студенти мали змогу замовити необхідну літературу з фонду бібліотеки, розпочати виконання індивідуальних теоретичних завдань і підготуватися до передбачених програмою будівельно-технологічної практики.