• Електронний каталогДержавної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного

  Пошук документальних джерел у фонді бібліотеки

  Більше інформації
 • Нові надходженняДержавної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного

  Щомісяця 10 найцікавіших видань, що надійшли до бібліотеки

  Більше інформації
 • Обмінний фондДержавної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного

  Створений для поточного обміну, перерозподілу і безкоштовної передачі документів галузевим і універсальним бібліотекам України та зарубіжжя

  Більше інформації
 • ВиданняДержавної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного

  Результати досліджень працівників бібліотеки

  Більше інформації
 • Повнотекстова періодикаДержавної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного

  Список посилань на галузеві періодичні інтернет-видання

  Більше інформації
 • Віртуальні виставкиДержавної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного

  Аналог книжних виставок в електронному просторі

  Більше інформації
 • Дайджестгалузевих інтернет-новин

  Щоденна добірка новин з України та світу

  Більше інформації
Електронний каталог

Щоб замовити будь-яке видання на сайті необхідно:

1. Авторизуватися в електронному каталозі
2. Сформулювати пошуковий запит (назва, автор, ключове слово, рік видання)
3. Обрати видання зі списку
4. Натиснути кнопку «Забронювати».

Видання чекатиме Вас на бронеполиці бібліотеки  

Основу електронного каталогу складають бази даних (БД): БД «База періодики», БД «Графічні матеріали», БД «Каталог книг», БД «Фонд рідкісної книги».
БД «База періодики» складається з періодичних видань кінця XIX ст. до сьогодення, а також аналітичних описів статей із цих видань. БД є відкритою і щоденно поповнюється новими записами.
До БД «Графічні матеріали» включено графічні матеріали (кресленики, синька, діапозитиви тощо), що надійшли у фонд бібліотеки з методичного фонду НДІТІАМ. Близько 3600 одиниць відсканованих графічних матеріалів можна безкоштовно переглянути в онлайн режимі у вигляді прикріплених файлів до записів БД.
Для замовлення файлів оригіналів високої якості в розширенні 300 dpi користувачам необхідно звернутися до бібліотеки або зробити запит через електронну пошту чи віртуальну довідку.
БД «Каталог книг» складається з книжкових та продовжуваних видань, нормативних документів, а також наукових та науково-технічних звітів. До БД ввійшли всі видання з 2002 р. до сьогодення. Нині працівниками бібліотеки ведеться ретроопис бібліотечного фонду і БД поповнюється новими записами.
БД «Фонд рідкісної книги» включає рідкісні книги, дисертації та видання з краєзнавства з XVI ст. до 1917 р. включно.

Нові надходження

Кожне видання, що надходить до фонду бібліотеки, – це культурний вклад, який має бути використаний галузевими спеціалістами. Наше завдання – донести інформацію про нові видання до наших користувачів.

Обмінний фонд

Мета обмінного фонду – сприяння у комплектуванні фондів ДНАББ ім. В. Г. Заболотного відсутніми галузевими вітчизняними та зарубіжними виданнями, а також у поповненні фондів спеціальних і публічних бібліотек України.

Запрошуємо зацікавлених бібліотечних фахівців переглянути переліки літератури з обмінного фонду ДНАББ ім. В. Г. Заболотного з метою задоволення інформаційних потреб користувачів своїх бібліотек.

Видання

Бібліографічні покажчики ДНАББ ім. В. Г. Заболотного є результатом дослідження фонду бібліотеки з різних галузевих питань (архітектури, будівництва, краєзнавства, мистецтва, бібліотечної справи). Також бібліотекою укладаються видання, що є результатом науково-дослідницьких проектів з галузевих тематик.

Повнотекстова періодика

Добірка посилань на вітчизняні та закордонні галузеві періодичні видання, представлені в Інтернет-просторі. Кожне посилання має коротку анотацію з інформацією про можливості, надані ресурсом.

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки – прекрасна форма ознайомлення з документальними джерелами, об’єднаними однією тематикою у віддаленому режимі.