Вы здесь

Opus Mixtum

18 квітня 2018 р. о 18:00 до Дня памяток історії і культури в Україні та Міжнародного дня памяток і визначних місць у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбудеться презентація видання Музею історії Десятинної церкви – бюлетеня «Opus Mixtum».

18 апреля 2018
18:00

Під час презентації співробітники Музею розкажуть про діяльність Музею історії Десятинної церкви, значення цієї пам’ятки для історії України та біографію митрополита Євгенія, зроблять огляд публікацій усіх випусків «Opus Mixtum».

 

Про видання:

Часопис заснований з метою висвітлення діяльності Музею, подання інформації про виставки, презентації, круглі столи, семінари, публікації матеріалів щорічної конференції «Музейні читання».

Видання орієнтоване на фахівців і всіх, хто цікавиться історією та пам’ятками міста Києва й України.

До уваги гостей буде презентовано останній з виданих номерів бюлетеня, присвячений 250-річчю від дня народження першого дослідника Десятинної церкви – Владики Євгенія (Болховітінова). Митрополит Київський і Галицький Євгеній (Євфимій Олексійович Болховітінов) – видатний церковний діяч, непересічний учений, дослідник старожитностей, ініціатор перших археологічних розкопок Десятинної церкви та інших київських пам’яток.

 

Контактні особи: Світлана Кирій, Людмила Рабчевська

тел.: 456-01-72,  e-mail: socio_dnabb@ukr.net