Вы здесь

Енергоефективні заходи – шлях до енергонезалежності

16 березня 2017 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного в рамках соціально-інформаційного проекту «Енергозбереження та енергоефективність: стосується кожного» відбулася лекція «Енергоефективні заходи - шлях до енергонезалежності».

Захід спрямований на інформування користувачів бібліотеки та пересічних громадян щодо організації раціонального енергоспоживання з мінімальним негативним впливом на навколишнє середовище та обачливе використання енергетичних ресурсів. Актуальність теми викликана необхідністю збереження і заощадження енергетичних ресурсів в усьому світі та в Україні зокрема.
Для студентів Мистецького коледжу імені Сальвадора Далі та їх викладачів прочитала лекцію місцева координаторка житлово-комунальних програм і програм з енергоефективності Громадянської мережі ОПОРА Олеся Дзьоба.
Вона надала поради та основні рекомендації щодо економного використання електроенергії, розповіла, як в силах кожного мешканця навчитися економно споживати тепло, газ та воду. Також пані Олеся розповіла про діючі державні програми підтримки населення, про енергоефективні заходи для ОСББ, що допоможуть зменшити витрати тепла в будинках та заощадити на комунальних послугах.
Фахівці бібліотеки підготували для студентів книжкову виставку з питань енергозбереження та енергоефективності, провели екскурсію й ознайомили їх з електронним каталогом, фондом та онлайн-послугами бібліотеки.
Майбутні дизайнери з зацікавленістю прослухали лекцію щодо ощадливого використання енергетичних ресурсів, тому що з кожним роком все більшої актуальності набуває це питання в побуті кожної людини. Слухачі підтвердили, що отримана інформація безперечно позитивно вплинула на їх відношення до питань енергозбереження як в побуті, так і в країні в цілому.