Ви є тут

Презентація

Археологічна карта Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

Про авторів:

 

Сергій Тараненко – канд. іст. наук, завідувач науково-дослідного сектору археології науково-дослідного відділу історії та археології Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника;

Юлія Мисько – канд. іст. наук, провідний науковий співробітник науково-дослідного сектору археології НКПІКЗ;

Олексій Зажигалов – провідний інженер відділу комунікацій НКПІКЗ.

 

Про книжку:

 

Старовинні храми міст і містечок Житомирщини

Про автора:

Олександр Михайлик – києвознавець і краєзнавець, автор низки книг про архітектуру Києва та сакральну архітектуру України.

 

Про книжку:

Нове дослідження містить історичні дані, інформацію та зображення щодо збереженої сакральної спадщини міст та містечок Житомирщини. Зокрема, про православні, старообрядницькі, римо-католицькі, лютеранські храми та синагоги. Представлено також втрачені об’єкти церковної архітектури.

Презентація проектів «Візуалізація публічного простору галузевої бібліотеки»

75-літня історія Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного бере свій початок від Наукової бібліотеки Академії архітектури УРСР, що розташовувалась у Митрополичому будинку на території Софії Київської. За цей час бібліотека тричі змінювала своє місце перебування й щоразу стикалася із проблемою облаштування приміщень.

Презентація інформаційного ресурсу «Енергозбереження та енергоефективність: про актуальне»

Важливою складовою для проведення в Україні реформ і впровадження заходів із підвищення енергоефективності та енергозбереження є формування у населення відповідного мислення та світогляду.

Презентація художньої виставки «Живопис і графіка Стефана Статецького»

Про автора:

Стефан Статецький (1940–2001), український радянський художник. Народився 8 жовтня 1940 р. у с. Жеревпілля Розважівського р-ну Київської обл. в сім’ї агрономів. У родині шанувалось мистецтво й народні українські традиції, які підтримувала його мати Вітрук Єфросінія Нікіфоровна.

Презентація виставки дитячих малюнків і оригамі «Казкове місто – місто зимової фантазїї»

Про виставку:

«Казкове місто – місто зимової фантазїї» – виставка малюнків дітей 8–11 років, які є учнями художньої студіі «Творчість» Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва.

Дитячі роботи розповідають про мрії юних художників, в яких вони бачать своє місто, де живе казка, де господарює фантазія.

Творча зустріч «Місто як колекція: київські сторінки журналу «Антиквар»»

За 12 років свого існування журнал «Антиквар» сформував та опублікував величезний доробок науково-популярних матеріалів про історію, діячів, місця та трансформації столиці. Авторами текстів були відомі краєзнавці та історики (Михайло Кальницький, Станіслав Цалик, Олексій Зотіков, Владислава Осьмак, та ін.), які за роки існування видання створили своєрідну соціокультурну хроніку життя міста.

Opus Mixtum

Під час презентації співробітники Музею розкажуть про діяльність Музею історії Десятинної церкви, значення цієї пам’ятки для історії України та біографію митрополита Євгенія, зроблять огляд публікацій усіх випусків «Opus Mixtum».

 

Про видання:

Часопис заснований з метою висвітлення діяльності Музею, подання інформації про виставки, презентації, круглі столи, семінари, публікації матеріалів щорічної конференції «Музейні читання».

Видання орієнтоване на фахівців і всіх, хто цікавиться історією та пам’ятками міста Києва й України.

Презентація виставки творчих робіт Катерини Галак «GALAKTIKA # 5»

Про автора:

Катерина Галак – художник, дизайнер, архітектор. Народилася у м. Горький (нині – Нижній Новгород).
Навчаючись у Горьківському та Київському інженерно-будівельних інститутах, Катерина отримала чудовий досвід двох різних образотворчо-архітектурних шкіл, котрий вона синтезувала у своїй художній творчості і викладацькій діяльності.
Свою творчу діяльність успішно поєднує з викладацькою,– понад десять років викладає в Київському Національному університеті будівництва та архітектури.

Презентація книги Сергія Ярона "Київ у 80-х роках. Спогади старожила"

Презентують:

видавництво «Варто» і Ольга Друг, завідувач відділу "Київ  у другій половини XVII ст. -  на початку ХХ ст." Музею історії міста Києва, авторка наукових коментарів та добірки ілюстрацій книги Сергія Ярона.

 

Про видання:

Нова книга є перевиданням спогадів відомого київського адвоката і журналіста, кореспондента газети "Киевлянин" Сергія  Ярона, що знайомить сучасного читача з різноманітним життям Києва кінця ХІХ ст. Вперше ця книга побачила світ ще у 1910 році.