Ви є тут

Презентація книги

Хронологія побудови систем централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах світу

Про авторів:

Валентин Кобзар – автор і співавтор 20 монографій та майже 160 публікацій, присвячених темі водопостачання та водовідведення.

Олександр Михайлик – києвознавець і краєзнавець, автор низки книг про архітектуру Києва та сакральну архітектуру України.

 

Про книжку:

 

Презентація посібника з управління багатоквартирним будинком

На презентацію запрошуємо:

  • голів правління та активних співвласників ОСББ, 
  • представників управляючих компаній та 
  • муніципалітетів, а також 
  • усіх, кому небайдужа тема управління багатоквартирними будинками. 

Презентуватимуть посібник одна з його авторок - Марія Осипчук, а також редакторка Наталія Ільїна. Після завершення презентації експерти зможуть відповісти на питання по його тематиці від учасників заходу. Учасники також матимуть можливість отримати друковану копію посібника.

«Архитектура межвоенного Киева. Школы. Ясли. Детсады»

Про автора:

Семен Широчин – кандидат технічних наук, дослідник архітектури Києва, автор книг та низки статей про архітектуру Києва радянської доби.

 

Про книжку:

Нова книжка Семена Широчина «Архитектура межвоенного Киева. Школы. Ясли. Детсады» відкриває собою серію книжок про міжвоєнний Київ.

Римский Киев, или Castrum Azagarium на Киево-Подоле

Про автора:

Борис Єрофалов – архітектор, головний редактор "Видавничого дому А+С", академік Української академії архітектури, професор Міжнародної академії архітектури.

 

Про книжку:

Нова книга «Римский Киев, или Castrum Azagarium на Киево-Подоле» – це архітектурно-містобудівне розслідування, розгорнуте на підставі картографічних джерел II-XIX ст., що підтверджується даними із суміжних дисциплін і показує створення розвиненого міського поселення на місці Києва не пізніше II ст. н. е.

Презентація перевидання путівника 1930 р. «Київ: Провідник» (за ред. Федора Ернста)

Про видання:

Це перше перевидання унікального і одного з найкращих путівників по місту Києву — путівника 1930-го року за редакцією видатного українського мистецтвознавця Федора Ернста (1891—1942).

Книга виконана на спеціальному крейдованому папері, у твердій оправі з полотняним палітурним матеріалом, тисненням і суперобкладинкою.

Видання містить 842 сторінки, 151 ілюстрацію та 2 плани Києва на форзацах.

 

Презентація нової книги Марії Кадомської «Один квартал Старого Міста»

Про автора:

Марія Кадомська – автор понад 200 історичних розвідок про культові, громадські та житлові споруди Києва, Сум, Сімферополя, Полтави, Вінниці, про храми і садиби Полтавщини, Житомирщини, Київщини, Сумщини, Черкащини. Брала участь у створенні тому «Київ» «Зводу пам’яток історії та культури України». Друкується у спеціалізованих наукових виданнях.  Співавтор чотирьох києвознавчих книжок, автор монографії з історії створення Покровської церкви в с. Пархомівка.

 

Презентація альбому-каталогу О. Мокроусової та Т. Скібіцької «Творчість Павла Федотовича Альошина у фондах Національного заповідника «Софія Київська»

Про авторів:

Олена Мокроусова – канд. іст. наук, дослідниця архітектури Києва, головний спеціаліст Київського науково-методичного центру з охорони, реставрації та використання пам"яток історії, культури та заповідних територій.

Тетяна Скібіцька (1959 – 2013) - український мистецтвознавець, автор першої монографії про київський архітектурний модерн.

«Про киян відомих і призабутих»

Про автора:

Дмитро Васильович Малаков (1937–2019), за фахом будівельник (Київський інженерно-будівельний інститут (1960)), за покликанням краєзнавець, член Національної спілки краєзнавців України, лауреат Премії ім. Дмитра Яворницького.

Його дослідження, де поєднуються глибокі фактологічні знання, ерудиція, точність і образність висловлювань – завжди користувалися неабиякою популярністю, як серед читачів, так і серед слухачів, бо розповіді його були не менш цікавими, ніж книжки.

Презентація книги Семена Широчина і Олександра Михайлика «Невідомі периферії Києва. Солом’янський район»

Про авторів:

Семен Широчин – кандидат філософських наук, дослідник архітектури Києва, автор книг та низки статей про архітектуру Києва радянської доби.

Олександр Михайлик – києвознавець, автор низки книг про архітектуру Києва та храмів Київщини.

 

Про книгу:

Захопившись дослідженням Cемен Широчин із Олександром Михайликом вирішили не зупинятися на Лівобережжі та продовжити серію книг про ще мало вивчені та досліджені правобережні периферії.

Презентація книги Олега Тоцького «Семь историй киевского метро»

Про автора:

Олег Тоцький – відомий дослідник столичної підземки, блогер, фотограф, автор проекту Музею метро в тунелях метрополітену. Довгі роки він копітливо збирав маловідомі факти про київське метро, працював з архівними матеріалами, опитував працівників метрополітену й ветеранів метробуду, сам неодноразово спускався під землю в найбільш важкодоступні місця міської транспортної магістралі.

 

Сторінки