Ви є тут

Електронний каталог

Основу електронного каталогу складають бази даних (БД): БД «База періодики», БД «Графічні матеріали», БД «Каталог книг», БД «Фонд рідкісної книги».
БД «База періодики» складається з періодичних видань кінця XIX ст. до сьогодення, а також аналітичних описів статей із цих видань. БД є відкритою і щоденно поповнюється новими записами.
До БД «Графічні матеріали» включено графічні матеріали (кресленики, синька, діапозитиви тощо), що надійшли у фонд бібліотеки з методичного фонду НДІТІАМ. Близько 3600 одиниць відсканованих графічних матеріалів можна безкоштовно переглянути в онлайн режимі у вигляді прикріплених файлів до записів БД.
Для замовлення файлів оригіналів високої якості в розширенні 300 dpi користувачам необхідно звернутися до бібліотеки або зробити запит через електронну пошту чи віртуальну довідку.
БД «Каталог книг» складається з книжкових та продовжуваних видань, нормативних документів, а також наукових та науково-технічних звітів. До БД ввійшли всі видання з 2002 р. до сьогодення. Нині працівниками бібліотеки ведеться ретроопис бібліотечного фонду і БД поповнюється новими записами.
БД «Фонд рідкісної книги» включає рідкісні книги, дисертації та видання з краєзнавства з XVI ст. до 1917 р. включно.

Иконки: 
Подзаголовок: 
Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного
Описание: 

Пошук документальних джерел у фонді бібліотеки

Изображение: 
Описание админа: 

Щоб замовити будь-яке видання на сайті необхідно:

1. Авторизуватися в електронному каталозі
2. Сформулювати пошуковий запит (назва, автор, ключове слово, рік видання)
3. Обрати видання зі списку
4. Натиснути кнопку «Забронювати».

Видання чекатиме Вас на бронеполиці бібліотеки  

Связанные публикации: 
Інструкції з авторизації і замовлення літератури в електронному каталозі