Ви є тут

Інструкції з авторизації і замовлення літератури в електронному каталозі

До уваги користувачів пропонуються інструкції по користуванню електронним каталогом.

Електронний каталог бібліотеки створюється на основі інтегрованої бібліотечної програми IRBIS-64. Основу електронного каталогу складають бази даних (БД): БД «База періодики», БД «Графічні матеріали», БД «Каталог книг», БД «Фонд рідкісної книги».

БД «База періодики» складається з періодичних видань кінця XIX ст. до сьогодення, а також аналітичних описів статей із цих видань. БД є відкритою і щоденно поповнюється новими записами.

До БД «Графічні матеріали» включено графічні матеріали (кресленики, синька, діапозитиви тощо), що надійшли у фонд бібліотеки з методичного фонду НДІТІАМ. Близько 3600 одиниць відсканованих графічних матеріалів можна безкоштовно переглянути в онлайн режимі у вигляді прикріплених файлів до записів БД.
Для замовлення файлів оригіналів високої якості в розширенні 300 dpi користувачам необхідно звернутися до бібліотеки або зробити запит через електронну пошту чи віртуальну довідку.

БД «Каталог книг» складається з книжкових та продовжуваних видань, нормативних документів, а також наукових та науково-технічних звітів. До БД ввійшли всі видання з 2002 р. до сьогодення. Нині працівниками бібліотеки ведеться ретроопис бібліотечного фонду і БД поповнюється новими записами.

БД «Фонд рідкісної книги» включає рідкісні книги, дисертації та видання з краєзнавства з XVI ст. до 1917 р. включно.

Працівниками бібліотеки ведеться робота з оцифрування власних видань, з якими користувачі можуть ознайомитися в он-лайн режимі через електронний каталог або на сайті у підрозділі "Видання бібліотеки" за посиланнями: "Бібліографічні покажчики " та "Інші видання ".

Відео-інструкція з авторизації і замовлення літератури в електронному каталозі

Інструкція з авторизації і замовлення літератури в електронному каталозі у форматі PDF