Вы здесь

Презентація виставки художніх робіт Катерини Галак «GALAKTIKA # 5»

4 квітня 2018 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація виставки творчих робіт художниці, дизайнерки, архітекторки, викладачки Київського національного університету будівництва і архітектури Катерини Галак «GALAKTIKA # 5» і виставки студентських робіт КНУБА «Архітектурна композиція».

Розпочалася презентація із екскурсії бібліотекою та перегляду періодичних видань з архітектури.

На презентації завідувач відділу соціокультурної діяльності ДНАББ ім. В. Г. Заболотного Світлана Кирій розповіла про авторку художньої виставки Катерину Галак і, зокрема зазначила, що народилася художниця у Нижньому Новгороді, навчалася та формувала своє творче кредо в Горьківському та Київському інженерно-будівельних інститутах. Понад десять років успішно поєднує творчу діяльність з викладацькою – викладає в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Важливо, що проект «GALAKTIKA #1» був розпочатий саме у ДНАББ ім. В. Г. Заболотного. Бібліотеку і викладачку поєднує тісна партнерська робота у підготовці молодих архітекторів: у 2016 р. п. Катерина разом із студентами КНУБА розробляли проекти благоустрою публічного простору навколо бібліотеки.

Катерина Галак розповіла, що на виставці зібрано картини різноманітної тематики: це і архітектурні об’єкти, натюрморти, квіти, природа і портрети. Її улюблені жанри– це натюрморт і міський пейзаж, але у своєму творчому доробку вона має низку портретів. Одна з її найулюбленіших технік – це техніка гуаші. Та найголовніше для неї те, що разом із своїми роботами вона також представляє виставку студентських робіт «Архітектурна композиція». Це роботи студентів І курсу Архітектурного факультету кафедри АПЦБС 12А КНУБА. Катерина Галак показала добірку світлин про роботу студентів над створенням архітектурної композиції та підкреслила, що завдяки творчій роботі над виставкою вони отримують графічний досвід і навики, вчаться абстрактно мислити та виділяти головні й другорядні речі при формуванні композиції.

Виставка «GALAKTIKA # 5» експонуватиметься в бібліотеці до 4 травня 2018 року.